Biuro rachunkowe Wojciech Patrycy powstało z myślą o warszawskich przedsiębiorcach, którzy wymagają profesjonalnej obsługi księgowej za rozsądną cenę. W dobie coraz bardziej konkurencyjnego warszawskiego rynku lokalnego niezwykle ważne dla firm stało się zlecanie usług księgowych biurom rachunkowym, prowadzącym outsourcing księgowy. Pozwala to na obniżenie kosztów działalności poprzez rezygnację z tworzenia działu księgowego na rzecz profesjonalnej i rzetelnej obsługi zewnętrznej.

 

Oferta Biura rachunkowego Wojciech Patrycy skierowana jest przede wszystkim do warszawskich przedsiębiorców, którzy dążą do minimalizacji kosztów i maksymalizacji zysków ze swojej działalności.

 

Dlaczego warto korzystać z usług Biura rachunkowego Wojciech Patrycy?

1. Prosiadamy profesjonalną i zaangażowaną kadrę.

2. Lubimy swoją pracę.

3. Działamy na podstawie licencji na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, wydanej przez Ministra Finansów .

4. Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od wykonywanej działalności.

5. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

6. Na życzenie Klienta dojeżdżamy w celu podpisania umowy na prowadzenie usług księgowych.

7. Istnieje możliwość odbierania co miesiąc dokumentów bezpośrednio od Klienta, za niewielką dodatkową opłatą. Dbamy o czas Klientów naszego biura rachunkowego.

 

Biuro rachunkowe Wojciech Patrycy prowadzi działalność głównie na terenie dzielnic Warszawy takich, jak Ursynów, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka, Tarchomin, Kabaty. Jednakże obsługujemy również firmy znajdujące się w okolicach południowej Warszawy, na przykład w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna, Józefosławiu, Julianowie, czy Lesznowoli.

 

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność otrzymania profesjonalnej obsługi księgowej. Biuro rachunkowe Wojciech Patrycy posiada uprawnienia nadane przez Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC od wykonywanej działalności.

 

Podpisanie umowy z naszym biurem rachunkowym Wojciech Patrycy jest niezwykle łatwe i dla Państwa wygodne. Istnieje bowiem możliwość umówienia się z nami w celu podpisania umowy w dogodnym dla Państwa miejscu. W tym celu prosimy o kontakt pod numerem: 505 186 600 lub na adres e-mail biuro@patrycy.pl .

Mogą Państwo również wypełnić formularz znajdujący się w zakładce "Cennik" klikając na poniższy link: Formularz.

 

Serdecznie zapraszamy!